מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

אחסון תכולת דירה

טסים לחו"ל לכמה חודשים ולא רוצים להשאיר את הרהיטים בבית? משכירים את הדירה או מסבלטים אותה ואין מקום לרהיטים? עוברים דירה ולא מוצאים מספיק מקום לרהיטים?

למה לאחסן איתנו?
  • מחסנים מאובטחים
  • תעודת הדברה
  • הגבהה בחדרים
  • שעות גישה נוחות
  • תקנים מחמירים
  • מערכות איוורור
  • מערכת ספרינקלרים

משפצים ומוצאים את עצמכם מטפסים על ספות? שירותי אחסון תכולת דירה הינם הפתרון האידיאלי. בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר לקוחות הנאלצים למכור את רהיטיהם,
מאחר ולאלו אין מקום. הערך הכספי של הרהיטים יורד לטמיון ובעליהם נאלצים להפסיד את הרהיטים האהובים שלהם.
שירותי אחסון תכולת דירה נולדו מתוך צורך זה של לקוחות לשמור על רהיטיהם ועל החפצים היקרים להם גם כאשר אין מקום ייעודי לאחסון איכותי של הרהיטים.

שירותי אחסון דירות מקצועיים אחסון רהיטים לתקופות קצרות

שירותי אחסון דירה מוענקים במספר מקרים עיקריים:

אחסון תכולת דירה עקב שיפוצים

משפחות רבות בוחרות לשפץ את הבית במקום לעבור דירה וכך מוצאות את עצמן גרות בתוך הרים של רהיטים מכוסים בניילונים ותוך ניסיון לנהל חיים שפויים בתוך הבלאגן והרעש. משפחות אחרות עוברות למגורים זמניים בדירה שכורה ולא מוצאות את המקום המתאים לרהיטים בזמן השיפוצים. מחד, אלו עלולים להיהרס במהלך השיפוצים ומאידך אין שום מקום אחר בו ניתן לאחסן את הרהיטים. שירותי אחסון דירה הם המענה המושלם לבוחרים לשפץ את ביתם. שירותי אחסון תכולת דירה כוללים ביטוח מלא על כל הרהיטים וכן השגחה בעת הצורך על כל חפץ יקר ערך. תודות לשירותים הובלת דירה ואחסונה אלו משפחות שלמות יכולות להבטיח לעצמן את שמירת הרהיטים האהובים מבלי לחשוש לשלמותם או להרס שלהם במהלך השיפוצים.

אחסון דירה עקב טיסה או חופשה בחו"ל

רבים מאיתנו מעדיפים לטוס לחו"ל בראש שקט. אבל מה כבר אפשר לעשות עם הרהיטים בבית כאשר אלו עלולים להיגנב? במקרים אחרים הדירה מושכרת ללא הרהיטים, ובעל הדירה אינו יודע מה יוכל לעשות ברהיטים אלו. לרגל טיסה או חופשה בחו"ל שירותי אחסון דירה הופכים את התהליך כולו לקל ונעים הרבה יותר. אחסון רהיטים במקום בטוח אשר זוכים להשגחה צמודה ואילו הטסים לחו"ל יכולים ליהנות מראש שקט.

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

אחסון רהיטים עקב מעבר דירה

מעבר דירה הינו חוויה משמעותית. לקראת מעבר הדירה לעיתים רבות מתגלה כי לאחר היציאה מהדירה הישנה וטרם הכניסה לחדשה – אין מקום לאחסון הרהיטים. שירותי אחסון רהיטים מספקים את המענה המושלם לבעיה זו.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים