מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלות קטנות

הובלות קטנותבעידן המודרני צעירים רבים עוברים דירה פעמים רבות ומחפשים את מקומם במשך תקופות ארוכות.

המעבר מדירה לדירה מצריך לא מעט אנרגיה והתארגנות.

במקרים אלו מדובר בהובלות קטנות יחסית, הכוללות מספר קטן של רהיטים. במקרים אלו אפילו לא משתלם להזמין שירותי הובלה שכן ברוב המקרים – המחיר יהיה גבוה בהרבה.

שירותי הובלות קטנות במחירים נוחיםשירותים של הובלות קטנות נועדו בדיוק למקרים אלו. עם ההבנה כי מדובר בצורך ההולך וגובר בקרב אוכלוסיות רבות, העמידה חברת הובלות 5 כוכבים שירותים מיוחדים ללקוחות אלו.

שירותי הובלות קטנות הניתנים על ידי חברת "5 כוכבים" הינם שירותים מסורים ואכפתיים עד לרמת הפרט האחרון והקטן ביותר.

היתרונות שלנו כאשר אנו מבצעים הובלה קטנה

הובלה קטמה ומקצועיתהובלות קטנות בחברה מבוצעות תוך שמירה מקסימלית על כל אחד מהרהיטים בהובלה וכן תוך שמירה על שירות מסור וקשוב לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

שירותי הובלה קטנה של חברת הובלות "5 כוכבים" אינם מוגבלים למספר רהיטים מינימלי ואינם מחייבים את הלקוח במחיר מינימלי מסוים.

שירותי ההובלות הקטנות מאפשרים לסטודנטים וצעירים, רווקות ורווקים ברחבי כל הארץ שאינם מעוניינים לשלם הון תועפות לשירותי הובלה – ליהנות משירות אמין ואיכותי.

שירותים נוספים: הובלות סטודנטים | הובלת רהיטים

אזורי שירות מרכזיים: הובלות קטנות בירושלים, הובלות קטנות בתל אביב, הובלות קטנות בחיפה, הובלות קטנות במרכז, הובלות קטנות בפתח תקווה, הובלות קטנות בחולון , הובלות קטנות ברמת גן, הובלות קטנות בבאר שבע, הובלות קטנות בהרצליה, הובלות קטנות בקריות , הובלות קטנות בנתניה, הובלות קטנות באשקלון

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

הובלות קטנות
5 (100%) 2 votes
חייגו אל הובלות חמישה כוכבים