מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

מה המחיר של הובלת דירה?

מצאתם דירה חדשה? נהדר. דירה חדשה היא התחלה מרגשת, דף חדש בחיים. אבל כדי שההתחלה הזו תהיה חלקה ונעימה צריך לדאוג להובלת התכולה של הדירה הקודמת בצורה מקצועית וזהירה. עם התחרות הקיימת היום בשוק ההובלות, מחיר של הובלת דירה הוא בדרך כלל נמוך משמעותית מגובה שכר דירה ממוצע. החוכמה היא למצוא מי שייקח מכם מחיר הוגן ויעניק לכם גם שירות שניתן לסמוך עליו בכל סוגי הדירות והמכשולים שעשויים להיות בדרך.

היזהרו ממובילים לא אמינים

כ-6,300 חברות ועסקי הובלות פעילים כיום בישראל. אולם רבים מהם הינם עסקי “חלטורה”, כאלה שנפתחים ונסגרים מהיום למחר ואמינותם מוטלת בספק. כאשר עוברים דירה תמיד רצוי לבחור בחברת הובלות גדולה ומבוססת, בעלת ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום.

כידוע, בישראל ישנם לצערנו אנשי מקצוע שמנסים את “שיטת מצליח” במטרה לגבות מחיר גבוה יותר מאנשים תמימים. חברה רצינית ומנוסה בתחום ההובלות תעמיד מחירון מסודר לרשות לקוחותיה, כך שהדברים יהיו ברורים מראש ולא יהיה צורך במשא ומתן או בחשש שמא מנסים לגבות ממך מחיר גבוה מדי.

כמה עולה הובלת דירה?

חשוב להבהיר שמחירון מעניק אומדן כללי לגבי מחיר הובלת דירה. בסופו של דבר, נציג הובלות יהיה חייב להגיע לדירה, לבחון את השטח, הקשיים, הקומה, האם קיימת מעלית או לא, ועוד גורמים שעשויים להשפיע על המחיר. עם זאת, במאמר זה נספק אומדן אשר קרוב מאוד למחירים הנהוגים בתחום הובלת דירה במרכז הארץ. שימו לב שמחוץ לאזור המרכז, בצפון או בדרום הארץ, המחירים נמוכים יותר ב-5-10 אחוזים.

מחיר הובלת דירת חדר באזור המרכז יהיה לפחות כ-600 שקלים, זהו המחיר המינימלי בשוק. מי שדורש פחות מכך, כנראה מתקשה להשיג לקוחות וזוהי נורת אזהרה לגבי הניסיון והמקצועיות שלו כמוביל.

מחיר של הובלת דירת שני חדרים יהיה כ-1,400-2,000 שקלים. שלושה חדרים יעלו את המחיר ל-1,800-2,800 שקלים. הובלת דירת ארבעה חדרים תעלה כ-3,000-4,200 שקלים, ואילו בדירת חמישה חדרים ומעלה המחיר המינימלי להובלה יהיה כ-4,200 שקלים.

יש לציין כי המחירים אינם כוללים שימוש אפשרי במנוף, במידת הצורך. דירות אשר נמצאות בקומה גבוהה, עם חדרי מדרגות צרים אשר לא מאפשרים לסבלים להעביר רהיטים או חפצים גדולים, יצריכו שימוש במנוף. העלות אינה גבוהה: 300 שקלים בלבד עבור מנוף לדירה בקומות 1-6 ועד 700 שקלים עבור מנוף לקומה 12.

הובלה עם אריזה – חיסכון של כ-15%

חברת הובלות מקצועית יכולה להציע בנוסף להובלה גם שירותי אריזה עם צוות מיומן שמגיע בבוקר ומכין לסבלים אריזות, מייעל את ההובלה וחוסך ללקוח זמן יקר. שירותי אריזה בלבד לדירת חדר עולים כ-250 שקלים, אך הזמנה של אריזה והובלה יחדיו יכולים להניב הנחה משמעותית של כ-15 אחוזים במחיר. לדוגמה, אריזה (250 שקלים) והובלה (600 שקלים) של דירת חדר בהזמנה אחת תוריד את העלות הכוללת לכ-700 שקלים במקום 850.

הובלות 5 כוכבים – לעבור דירה כמו כוכב

חברת הובלות 5 כוכבים קיימת מאז 2007 והיא המובילה בתחום הובלות דירה בישראל. היא עובדת מול לקוחות פרטיים וגופים ציבוריים כאחד ומציעה מחירים אטרקטיביים ושירות אדיב ומקצועי. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה בטלפון ואף לארגן שיחת זום על מנת להבהיר מראש את כל החששות והשאלות שלכם, על מנת שתבינו שהחפצים ודברי הערך שלהם בידיים טובות.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן