מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

אחסון תכולת דירה בירושלים

זקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה בירושלים?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

כל מה שאתם צריכים הוא להשאיר פרטים או לחייג אלינו
אנו כבר נדאג עבורכם להובלה בטוחה, אחראית ונעימה!

חברת הובלות 5 כוכבים הינה חברת ההובלות והאחסנה המובילה בישראל, המספקת מגוון שירותי אחסון תכולת דירה בירושלים. להובלות 5 כוכבים צוות מיומן ומנוסה המבצע הובלות ואחסנה במקצועיות, באמינות ובאחריות רבה, אשר ילוו אתכם לכל אורך הדרך במעבר הדירה, הבית או המשרד.

למה לאחסן איתנו?

  • מחסנים מאובטחים
  • תעודת הדברה
  • הגבהה בחדרים
  • שעות גישה נוחות
  • תקנים מחמירים
  • מערכות איוורור
  • מערכת ספרינקלרים

 

 

 

 

 

 

במידה ותרצו לאחסן את התכולה שלכם, היום ניתן לעשות זאת באמצעות חברה מיוחדת שדואגת לשמור על כל החפצים שלכם ולאחסן אותם במקום מבטחים עד שתחליטו מה לעשות אתם.

בירושלים הבירה תמצאו מקום טוב לאחסן את פריטי הריהוט והתכולה של הבית שלכם באמצעות חברה שנותנת מענה לצרכים המאוד ספציפיים של כל אדם, משפחה וכו’. יש כמה סיבות שאנשים יבקשו לאחסן את התכולה שלהם לתקופה מסוימת. במאמר להלן נרחיב אודות השירות אחסון תכולת דירה בירושלים.

שרות אחסון דירה בירושלים

במידה ואתם מתגוררים בירושלים, תוכלו ליהנות משרות של אחסון תכולת דירה בירושלים, לכל תקופה שתבקשו, ממש בקרבה אליכם. התכולה תכנס לתוך מחסן נוח ומאוורר, שם ישהו כל החפצים והפריטים והריהוט האישי שלכם. המחסן שמכיל את התכולה הוא שלכם בלבד לזמן האחסון והוא בעל נעילה ייחודית, על מנת שרק לכם תהיה אפשרות להיכנס אליו. כל זמן שלא תשהו לצד החפצים האישיים שלכם, הם ימוקמו במקום שבו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים.

שמירה ובטיחות

אחסון של הדירה שלכם בירושלים עובר לידיים בטוחות ששומרות 24 שעות ביממה על התכולה שלכם על ידי איש בטחון במקום, כמו כן, יש במקום גם מצלמות ומערכת אזעקה. התכולה שמורה מפני כל נזקי מזג האוויר, לחות, מים, שמש וכל פגע סביבתי אחר, מכרסמים לדוג’ שיאלצו להתמודד עם הדברה שתרחיק אותם מהמקום וכו’.

גדלים של אחסון

תוכלו לקבל אחסון תכולת דירה בירושלים עבור התכולה שלכם בגדלים שונים, הכל תלוי בכמות האחסון שתדרשו, במידה ויש לכם ריהוט מרובה וארגזים רבים, תקבלו בהתאם לזאת מקום אחסון גדול שיהיה נוח לאחסן בו את הכל, שתהיה לכם גישה לכל רהיט ותוכלו להגיע לכל ארגז בצורה נוחה. אנשי המקצוע שמאחסנים את התכולה מכירים את העבודה וידעו לתת הערכה של נפח התכולה שלכם ומה גודל המחסן אותו תצטרכו. הערכה שהיא מדויקת, תוכל לחסוך לכם כסף רב.

שירותי אחסון דירה בעיר ירושלים יכולים להתאים לכל אחד שמבקש לאחסן את התכולה שלו, גם אם מדובר לזמן קצר או לזמן ארוך, לכמה שנים.

הובלות 5 כוכבים מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי אחסון תכולת דירה בירושלים. לא משנה בין אם אתם סטודנטים אשר זקוקים להעביר את הציוד אל דירה שכורה, בין אם אתם זוג צעיר או משפחה אשר עוברת אל דירה חדשה ובין אם ברשותכם משרד אשר עובר אל מקום משכנו החדש.

הובלות 5 כוכבים נמצאים שם בשבילכם!
חברת הובלות 5 כוכבים מזמינה אתכם ליהנות משירותים נוספים במחירים אטרקטיביים.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו או מלאו את פרטיכם בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

דרגו אותנו
חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן