מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלות משרדים בשרון

זקוקים לשירותי הובלות משרדים בשרון?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

כל מה שאתם צריכים הוא להשאיר פרטים או לחייג אלינו
אנו כבר נדאג עבורכם להובלה בטוחה, אחראית ונעימה!

אזור השרון מאוד מתפתח בעשר שנים האחרונות, משפחות רבות בוחרות להקים שם את ביתם, והודות לכך מתרבות בה גם מקומות עבודה רבים ומשרדים בתחומים שונים. כשמדובר במעבר בית פרטי או במעבר דירה אתם תהיו הרבה פחות לחוצים מאשר כשמדובר במשרד שכולל זעזוע בשגרת היום של העובדים שלכם או בהפסד של יום עבודה וכו’.

למה לעבוד איתנו?
  • מחירים אטרקטיביים לסטודנטים
  • מבצעים הובלות של פריטים בודדים
  • למעלה מ-14 שנות נסיון
  • צוות מקצועי ביותר

 

היום תוכלו לבצע מעבר של הובלות משרדים בשרון במהירות שמסתכמת בכמה שעות, בלי לפגום ביום עבודה ובשגרת העבודה של העובדים. ידוע שכל יום הוא פוטנציאל כלכלי גדול, חברת הובלות מודעת לכך והיא תעניק לכם את המינימום מפרע על מנת שתעבדו עד הרגע האחרון ותוכלו לחזור לשגרה הרגילה בכמה שעות בודדות.

כל אחד מבצע את מלאכתו

היום אין צורך להטיל משימות או דרישות שקשורות למעבר על העובדים, הם יכולים להמשיך לעבוד כאילו המעבר מתבצע ברגע. הלקוחות שלכם הם הדבר החשוב ביותר וחשוב שהעובדים יהיו מרוכזים בהם ולא באריזות של ציוד וריהוט המשרד. זאת הסיבה שחברת הובלות של משרדים תספק את כל מה שנדרש למעבר, החל מאריזה ופירוק של כל הציוד בצורה מסודרת ובטוחה, ותאפשר לעובדים שלכם להמשיך לעבוד במה שאתם דורשים מהם.

מה הקריטריונים לעלות הובלת משרדים בשרון?

כיצד למעשה קובעים מחיר של הובלות משרדים בשרון? לפני הכל הגודל והחלל של המשרד הוא קריטריון שמתייחסים אליו בכובד ראש. כל משרד יכול להכיל כמות כזו או אחרת של עובדים וציוד ולכן זה הדבר הראשון שנלקח בחשבון, לעיתים אין ברירה וצריך להעביר את התכולה של המשרד על יד מנוף או כי מדובר בבניין מגורים גבוה שלא כל הציוד יכול להיכנס למעלית או שמא הריהוט מאוד יקר ולא רוצים לגרום לו נזק ורק מנוף מהימן יבטיח את שלמותו. גם המרחק בין המשרד הישן למשרד החדש הוא אלמנט שיכול להכריע בעלויות, כמו כן, היעדר מעלית במשרד החדש יכולה ליקר את המחיר כשמדובר בהובלה שמתבצעת רק במדרגות.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו או מלאו את פרטיכם בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן