מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

אחסון תכולת דירה

טסים לחו”ל לכמה חודשים ולא רוצים להשאיר את הרהיטים בבית? משכירים את הדירה או מסבלטים אותה ואין מקום לרהיטים? עוברים דירה ולא מוצאים מספיק מקום לרהיטים? משפצים ומוצאים את עצמכם מטפסים על ספות? שירותי אחסון תכולת דירה הינם הפתרון האידיאלי.

למה לאחסן איתנו?

  • מחסנים מאובטחים
  • תעודת הדברה
  • הגבהה בחדרים
  • שעות גישה נוחות
  • תקנים מחמירים
  • מערכות איוורור
  • מערכת ספרינקלרים

 

 

 

 

 

 

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר לקוחות הנאלצים למכור את רהיטים, מאחר ואין להם מקום. הערך הכספי של הרהיטים יורד לטמיון ובעליהם נאלצים להפסיד את הרהיטים האהובים שלהם. שירותי אחסון תכולת דירה ואחסון רהיטים, נולדו מתוך צורך זה של לקוחות לשמור על רהיטיהם ועל החפצים היקרים להם גם כאשר אין להם מקום ייעודי לאחסון איכותי של הרהיטים.

שירותי אחסון דירות מקצועיים אחסון רהיטים לתקופות קצרות

שירותי אחסון דירה מוענקים במספר מקרים עיקריים:

אחסון תכולת דירה עקב שיפוצים

משפחות רבות בוחרות לשפץ את הבית במקום לעבור דירה וכך מוצאות את עצמן גרות בתוך הרים של רהיטים מכוסים בנילונים, תוך ניסיון לנהל חיים שפויים בתוך כל הבלגאן והרעש. משפחות אחרות עוברות למגורים זמניים בדירה שכורה ולא מוצאות את המקום המתאים לרהיטים בזמן השיפוצים. מחד גיסא, הרהיטים עלולים להיהרס במהלך השיפוצים ומאידך גיסא, אין שום מקום אחר בו ניתן לאחסן אותם. שירותי אחסון דירה הם המענה המושלם לבוחרים לשפץ את ביתם. שירותי אחסון תכולת דירה כוללים ביטוח מלא על כל הרהיטים וכן השגחה בעת הצורך על כל חפץ יקר ערך. תודות לשירותים של הובלת דירה, אחסון רהיטים ואחסון דירה, משפחות שלמות יכולות להבטיח לעצמן את שמירת הרהיטים האהובים מבלי לחשוש לשלמותם או להרס שלהם במהלך השיפוצים.

אחסון דירה עקב טיסה או חופשה בחו”ל

רבים מאתנו מעדיפים לטוס לחו”ל בראש שקט. אבל מה כבר אפשר לעשות עם הרהיטים בבית כאשר אלו עלולים להיגנב? במקרים אחרים הדירה מושכרת ללא הרהיטים, ובעל הדירה אינו יודע מה יוכל לעשות ברהיטים אלו. לרגל טיסה או חופשה בחו”ל שירותי אחסון דירה הופכים את התהליך כולו לקל ונעים הרבה יותר. אחסון רהיטים במקום בטוח אשר זוכים להשגחה צמודה ואילו הטסים לחו”ל יכולים ליהנות מראש שקט.

אחסון רהיטים עקב מעבר דירה

מעבר דירה הינו חוויה משמעותית. לקראת מעבר הדירה לעיתים רבות מתגלה כי לאחר היציאה מהדירה הישנה וטרם הכניסה לחדשה – אין מקום לאחסן את הרהיטים. שירותי אחסון רהיטים ואחסון תכולת דירה, מספקים את המענה המושלם בדיוק לבעיה זו.

שירותים נוספים: פינוי דירה | הובלת רהיטים

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

אחסון תכולת דירה
5 (100%) 1 vote[s]
חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן