מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלות דירה

לקבל שירותי הובלת דירה מחברת הובלות מובילה בשוק

לקראת מעבר דירה? ההכנות לפני הובלות דירה הוא פרט חשוב וכדאי לקחת אותו לתשומת ליבכם. הובלת דירה הוא תהליך מורכב ברמת הביצוע, אך אם נערכים לזה בצורה מסודרת ומתוכננת מראש, בהחלט תוכלו להקל על עצמכם ובסופו של יום מעבר להשאר מחוייכים ומרוצים, בעיקר מעצמכם 🙂 כל מה שאתם צריכים זה צ’ק ליסט מסודר של איך תהליך הובלה תקין ומקצועי, אמור להתבצע. החל מאריזת החפצים השונים בבית וחיפוש אחר שירותי הובלות דירה, דרך התכוננות למגורים בסביבה שונה במהותה מהסביבה המוכרת והידועה, ועד להתמודדות עם נושאים שונים ומגוונים באזור המגורים החדש. כל אלו הינם מעמסה לא מבוטלת אך ניתנת ליישום עם תוצאות חיוביות מאוד – במיוחד אתנו.

הובלת דירה

למה כן? – הובלות 5 כוכבים:

בשנת 2007 התחלנו עם שני סבלים ומשאית – תרתי משמע. התחלנו בהובלת דירות באופן מקומי, רק באזור חולון – בת ים, בעוד שהרבה השתנו במהלך 13 השנים האחרונות, המשימה שלנו כחברת הובלות לעמוד בציפיות של הלקוחות על ידי התאמה אישית של סוגי שירותי הובלות, כך שיתאימו לכל צורך ייחודי. כיום הפכנו להיות אחד מ3 חברות הובלה הגדולות והמובילות בישראל.

חברת הובלות מומלצת:

זה לא סוד שהובלת דירה שלמה זה מלחיץ, לשם כך אנחנו כאן כדי לעזור לך בניהול מעבר דירה חלק ויעיל. עם שיעור המלצות של 92.2% מלקוחות שמפנים אותנו לחברים ובני משפחה לקראת הצעד הבא שלהם, תוכלו לסמוך על הובלות 5 כוכבים ועל אלפי הביקורות החיוביות שלנו. 

חברת הובלות

שירותי הובלות:

בין הגורמים המהותיים ביותר אשר ישפיעו על חווית מעבר הדירה שלכם הם שירותי הובלת. לפני שאתם קוראים את  הצ’ק ליסט לאיך עושים הובלת דירה בצורה חיובית ומוצלחת תדעו ש80 אחוז מהתהליך תלוי באיזה חברת הובלות או עסק של הובלות תבחרו על מנת שתוכלו לעבור דירה בבטחה.

בין מקצועיות לחובבניות:

במקרים מסוימים שירותי הובלות מבוצעות על ידי חובבנים וצעירים שמובילים דירות ומחפשים דרך להשלמת הכנסה וזאת האפשרות הפחות מומלצת מכיןן שזה הרהיטים שלכם, השקעתם בזה את מיטב כספכם ואף אחד לא מעוניין שבחפצים יאבדו או יקבלו נזק בתהליך עצמו. אולם במקרים מורכבים שכוללים שירותי אריזה ופריקה, יש להזמין שירותי הובלה מקצועיים מראש, עוד לפני שאתם ניגשים לצ’ק ליסט – במקרה שלנו, תוכלו ללחוץ על החייגן למטה או על האייקון של “WhatsApp” למטה בצד ימין.

מעבר דירה

כיצד לבצע בחירה נכונה של מוביל דירות?

בחירה נכונה של שירותי הובלות דירה או פינוי דירה תבטיח שקט נפשי ואמון מלא באנשי המקצוע שמובילים דירות. בכל הנוגע למעבר דירהאו הובלות דירות, חברת הובלות 5 כוכבים מציעה ללקוחותיה שירותים מקצועיים, אמינים, איכותיים ומבוססי ניסיון (משנת 2007), המבטיחים ללקוחשקט נפשי לכל משך הזמן של ההובלה. שירותי הובלת דירות מקצועיים המבוצעים על ידי חברת הובלות 5 כוכבים הינם שירותים המתמקדים עלאמון הלקוח. על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות האמין והטוב ביותר, החברה עושה כל שביכולתה כדי לנהוג בזהירות בחפצים בזמן מעבר דירה ולשמור על כל חפציכם במצב עמיד ושלם.

הובלת דירה עם הובלות 5 כוכבים

הימנעות משירותי מעבר דירה חובבנית

שירותי הובלות המבוצעות על ידי מוביל דירות חובבני בתחום יכולות להיות מסוכנות עד מאד עבור הלקוח, במיוחד כאשר לא מדובר בסתם עוד הובלת דירה, אלא בפסנתר מההורים, כספת הכוללת ציוד יקר ערך, רהיטים שהגיעו בנסיבות ייחודיות ועוד – כל אלו מחייבים זהירות מקסימלית.

חברת הובלה מקצועית:

חברי הצוות של חברת הובלות 5 כוכבים מבצעים שירות של הובלות דירה באחריות והינם בעלי ניסיון רב שנים בתחום של הובלת דירות. מדובר באנשי צוות העובדים באופן קבוע זה עם זה, מובילים דירות על בסיס יומי, מכירים את אופן העבודה ומסורים לחלוטין לצורכי הלקוח ולמילוי הצרכים האישיים של כל אדם באשר הוא. בהעדר פיקוח המתאים בתחום של הובלות דירה, ניתן למצוא לא מעט מובילים דירות “חובבנים” שמבצעים עבודות הובלות דירה לא טובות וגם יעדיפו שלא לתת אחריות ומענה בשעת גרימת נזקים וכדומה. חברות אלו אולי יכולות להציע מחיר זול יותר, אולם המחיר הנמוך שהן מציעות בא לידי ביטוי ברהיטים הנפגעים במהלך מעבר דירה ואין מי שייקח את האחריות ופה טמון הסוד חברים, כי נזקים יש לכל חברת הובלות, זה “חלק” מהעבודה לצערנו הרב.

הובלת דירה

הובלות דירה בבטחון – צ’ק ליסט עדכני:

 1. לאחר שסגרתם חוזה ויש לכם תאריך מעבר משוער הגיע הזמן להבין האם אתם מעוניינים
  להעביר את כל תכולת הדירה או רק חלק ממנו.
  הכינו רשימה עדכנית של הרהיטים שאתם חפצים בהם ובצעו מדידות בדירה החדשה כדי להיות
  בטוחים שהרהיטים יוכלו להתמקם בבטחה.
 2. צרו קשר עם חברים מהסביבה הקרובה, כאלה שעברו דירה עד לא מזמן ותבקשו המלצה על
  חברת הובלות וחוות דעת אישית על התהליך עצמו.
 3. אספו 3 – 5 שמות של הובלות ועכשיו הגיע הרגע של מה המדיה חושב על אותם חברות ההובלה.
  כנסו לפייסבוק בדקו שיש דף עסקי מקצועי ועדכני, כנסו לגוגל בדקו אם יש להם אתר מקצועי
  ואמין, קראו ביקורות של אנשים, ולא רק את החיוביות. לסמוך נטו על המלצת חברים זה לא
  נתון שאפשר להסתפק בו, עסקי הובלות שלא מקודמים היטב במדיה אלא עסקים קטנים שאחוזי
  הצלחה שלהם נמוכים מאלה של חברות הובלה גדולות.
 4. בשלב זה צרו קשר עם לפחות 3 טלפונים של חברות הובלה ובקשו הערכה ראשונית בשיחת
  טלפון או דרך ה”WhatsApp”. לאחר שקבלתם אינדיקציה ראשונית בקשו מאותם חברות ההובלה
  שיגיע נציג לביתכם להצעת מחיר מדוייקת כדי שלא יהיו “הפתעות” ביום ההובלה.
 5. הנציג הגיע? מעולה! תפרטו את כל הבקשות שלכם ותעלו את כל החששות שלכם על הפרק,
  שהדברים ברורים מראש זה מהקל על תהליך ההובלה בהמשך.
 6. וודאו שיש לחברת הובלות עמם אתם משוחחים – פוליסת ביטוח הובלות, אסמכתה שמגיע אליכם
  פיזית או במייל, אל תסתמכו על משהו שנאמר בעל פה.
 7. צרו עמנו קשר להתייעצו בכל נושא שקשור להובלות דירה, היעוץ חינם לחלוטין.

 

שירותי הובלות

שירותים נוספים: אריזה והובלה | הובלות קטנות

 

לקבלת יעוץ בחינם יש ללחוץ על ה”חייגן” או על האייקון – “WhatsApp” שבצד ימין.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן