מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

איך קובעים מחיר הובלת דירה?

מחיר הובלת דירה מומלץ שינתן במעמד נציג בביתכם כדי שהתמונה הכללית של תהליך המעבר תיהיה ברורה ל – 2 הצדדים, גם כלפי עסק או חברת הובלות כזאת או אחרת וגם כלפיי הלקוח שעובר דירה ורוצה לקבל שירות. אם יש צורך בלהמציא פתרונות למעבר קליל ונעים, חישוב העלויות לאותו מצב וסוג ההובלה ינתן בהתאם כמובן. הובלת דירה צריך להיות תהליך קליל וסוג של הרפתקה אפשר לומר, עוזבים דירה ולוקחים ממנה רק זכרונות, אל מול ניחוחות של חדש והלא ידוע אבל עם הרגשה של טוב בעיקר, ככל שניתן. אנו פוגשים ביום יום המון לקוחות שכבר נלחצים עוד לפני שהתהליך התחיל, אנחנו יכולים להסכים שגם אנחנו בתור חברת הובלה לפני כל פגישה עם לקוח חדש, מתרגשים כל פעם מחדש. להכנס לתוך עולמם של אנשים, לראות את הבית הפוך לפני המעבר, ההרגשה של סוג של גלישה לפרטיות של האחר, אבל המקצוענים יודעים להתמודד עם זה מעולה ולמה זה חשוב?

הובלת דירה, מחיר עלות מול תועלת:

מחיר הובלת דירה בעיקר מושפע מנפח העבודה שעל חברת ההובלות לבצע, כמות הרהיטים שצריכים לעבור פירוק והרכבה, הקומה של הדירה ולאיזה קומה עוברים?! במקרים ואין מעלית והפרוזדור צר, האם כל הרהיטים עוברים בבטחה בסיבובים במדרגות? מחיר הובלת דירה מושפע גם ממרחק הנסיעה מנקודת העמסה ועד לנקודת הפריקה, הובלה שמתבצעת בתוך אזורי עיר מסויימת תיהיה זולה ב – מחיר הובלת דירה מאשר הובלת דירה שמתבצעת לעיר אחרת. יש כל מיני סוגים של פרוייקטים, החל מביצועים של הובלת דירה מקצועית ועד לפינוי דירות אחרי ירושה, מה שמשנה את אופן העבודה לחלוטין, מכיוון שברוב המקרים של ירושה הבתים נטושים לפרק זמן כלשהו ולרוב מתבצע סינון רהיטים מאשר הובלת רהיטים מנקודה אחת לשניה.

כמות הנפשות שגרים בדירה בהחלט משפיע על כמות העבודה שיש לבצע. ניתן לומר שכל אדם צריך במינימום מיטה לישון עליו והביגוד והחפצים שלו בתופסים את מקומם בארגזים. סתם לצורך דוגמא – דירת 4 חדרים עם 5 נפשות כמות הארגזים הממוצעת נעה בין 80 ל100 ארגזים. יש מקרים כמובן שיש פחות או יותר מהממוצע, גם בזה נתקלנו.

כמויות ארגזים לממוצע בדירות:

כמות ארגזים זה נושא שבהחלט משפיע על מחיר הובלת דירה ולכן חשוב לנו לתת אומדן של ממוצע למשפחות בישראל:
 1. דירות קטנות => כ 15 – 25 ארגזים.
 2. דירות 3 חד’, עד 4 נפשות => כ35 ארגזים.
 3. דירות 4 חד’ => 60 – 80 ארגזים.
 4. דירוות 5 חד’ ומעלה => 100+.

איזה סוגי ארגזים מקבלים ומה מחיר:

סוגי הארגזים שמגיעים ללקוחותינו הם:

 • קרטון “דור” – 60 * 40 * 40.
 • קרטון “קלסר” – 50 *35 *35.

אנו מחלקים את הארגזים לקהל לקוחותינו בשעות ערב בעיקר בימי שלישי ושישי, כמובן שאנו משתדלים לתאם מול ספק הארגזים לנוחיותו של הלקוח. חומרי האריזה אינם בתוספת תשלום אך יש את נושא המשלוח עד בית הלקוח שממוצע התשלום הוא 70 ש”ח תלוי אזור ומרחק נסיעה, כמובן שניתן להגיע לאזור תעשיה חולון בכוחות עצמכם ולחסוך את עלויות המשלוח.

אחסון דירה

האם הגישה נוחה לבניין בזמן מעבר דירה?

נושא הגישה לבניין ממנו עוברים ואל הבניין אליו מובילים הוא פרמטר מאוד חשוב בשכלול הצעת מחיר הובלת דירה. יש מקרים ובערים מסויימות כגון חיפה וירושלים, שתהליך ההובלה מורכב יותר מאשר במרכז הארץ ברוב האזורים נישרים וללא קומות ביניים. המרחק נמדד מארגז המשאית ועד פתח דלת של הדירה עצמה, האם יש מדרגות בדרך וכמה קומות צריך לעלות או לרדת על מנת שנוכל להעביר את תכולת הדירה בבטחה ובהצלחה.

הובלת דירה לקומה 3, האם למעלית יש השפעה במחיר?

זאת שאלה קלה למדיי והתשובה היא ברורה ומובנת מאליו. אך במקרים והמעלית קטנה מידי ולא ניתן להשתמש בה כאן מתחילה ההרפתקה והצורך ב – “להגדיל ראש”. צריך להבין עוד לפני ההובלה האם יש לנו אפשרות להעמיד מנוף או שיש צורך בסבלות 100% לקומה 3 ברגל במדרגות. מחיר הובלת דירה יכול להשתנות מקצה לקצה בנושאים כאלה ולעומת מי שחושב שמנוף מייקר את ההובלה שיחשוב בפעם נוספת כי זה טעות, אנו כחברת הובלה שמחזיקים בחברתנו בסבלים מקצועיים יודעים בוודאות שהבריאות זה לפני הכל 🙂 העבודה היא סיזיפית ושוחקת ומי שלא שומר על עצמו לא שורד הרבה זמן בענף זה.

שירותי הובלות

אז מה היה לנו כאן? איך קובעים מחיר הובלת דירה?

 • כמות הרהיטים (נפח העבודה).
 • כמות עבודות פירוק והרכבה.
 • גישה לדירה מהמשאית.
 • איזה קומה והאם יש מעלית?
 • כמות הארגזים בדירה.

שירותים נוספים: הובלת דירה | הובלות מנוף

לקבלת יעוץ בחינם יש ללחוץ על ה”חייגן” או על האייקון – “WhatsApp” שבצד ימין.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן