מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

ניקיון אחרי שיפוץ

מזל טוב! רכשתם דירה חדשה מקבלן? עשיתם שיפוץ לדירה שלכם? חברתינו תספק לך את שירותי ניקיון אחרי שיפוץ ברמה הכי מקצועית, תחת פיקוח ומעקב בבית הלקוח. שירותי ניקיון במדינת ישראל מהווים חלק לא קטן מהביקוש הכללי וטוב שכך. משמעות הדבר שאנשים מבינים בצורה נכונה את פירוש הביטוי “השבחת נכסים”. בנישה של ניקיונות אחרי שיפוץ יש לא מעט חברות שמעניקות שירות מקצועי עם אחריות ויש גם לא מעט “free לנסרים” שפועלים ונותנים שירות כפי יכולתם.

שירותי ניקיון אחרי שיפוץ עם חברת 5 כוכבים:

חברתינו עוסקת בשירותי ניקיון אחרי שיפוץ מעל 8 שנים ארוכות המלאות בעשייה ואתגרים שונים. כן כן, גם אנחנו בשלבי ההתחלה “הרסנו” פרקטים עם חומרים שאסור וקרמיקות מכל מיני סוגים כאלה ואחרים, אבל כל אלא טעויות ושגיאות של עסקים שהם חדשים במקצוע, זה עוד מותר בשנתיים הראשונות שהעסק עדיין שלבי למידה בנישה בו הוא פועל.

חברת 5 כוכבים – ניסיון ומקצענות:

חברתינו פועלת בענף השירות משנת 2007, העיסוק העיקרי שלנו הוא התחום הלוגיסטי ואחד הנישות שאנו מאוד פעילים בו הוא הובלת דירות ומשם נולד הרעיון לפני 8 שנים לגביי ניקיון אחרי שיפוץ. לא מעט עוברי דירה הם לאחר רכישת דירה או מעבר דירה למטרת שיפוץ וכדומה, וכמובן שכל אחד לאחר השיפוץ רוצה לקבל דירה מצוחצחת, ללא סימני שפכטל וצבע, דבקים קשים למיניהם ועוד.

לקבל את הדירה נקייה ללא סימני שיפוץ:

לאחר שיפוץ הדירה זה לא סוד שנשארים על הרצפה, הקירות, המעקים, חלונות ועוד מספר אזורים בבית – לכלוך קשה, אבק לבן, כתמי דבק למיניהם, ועוד מלא לכלוכים שמנקה רגילה של ניקיון בתים לא יכולה להתמודד עם סדר גודל של פרוייקט כזה. ניקיון שלאחר השיפוץ יכול לקחת בסדר גודל של 8 – 12 שעות תלוי בגודל הדירה, במקרים של בתים פרטיים זה יכול להימשך גם עד 3 ימי עבודה, וזה כמובן מדובר על כח אדם בסדר גודל של 3 פועלים לפחות, ניקיון אחרי שיפוץ זה לא סיפור פשוט ידידיי.

מי באמת צריך את השירות הזה?

כמו בכל דבר בחיים יש לכל אחד את הלו”ז שלו והוא מנהל אותו כפי יכולתו אל מול שגרת החיים השוטפת. בפן האישי בעבר יצא לי לראות זוגות צעירים שלאחר השיפוץ, שמים כפפות עבודה ומתחילים ניקיון אחרי שיפוץ, ניגשים לעבודה באומץ רב ולוקחים את מלוא האחריות על עצמם בעיקר. מנגד, יש כאלה שאין להם זמן לנקות ולהתפנות לסוג כזה של עבודה ברמה הכלכלית או ברמה האישית, ולכן יש חברות ניקיון כמונו שמכירים את “העבודה השחורה” די מקרוב ונותנים את ההספק על התשלום.

ניקיון אחרי שיפוץ בכוחות עצמכם ב – 5 צעדים:

במקרה שהחלטתם בכל זאת לקחת את המושכות אליכם ולעשות ניקיון אחרי שיפוץ, נשמח לסייע לכם מרחוק ולתת לכם מדריך קצר על מנת שתוכלו ליעל את העבודה.

מדריך לניקיון לאחר שיפוץ:

  1. יש להצטייד בכלים הנכונים – ניקיון לאחר שיפוץ אין בו מספיק במטאטא, מגב, דלי וסמרטוט רצפה, יש כלים נוספים שכדאי שיהיו לכם ב”ארגז כלים” והם: שפכטל קטן, שפכטל גדול עבה לקטמים קשים יותר, מסור דיסק עם מספר סוגים של “ראשים” (רקים, קשים, מחוספסים ועוד), יש כלי שנקרא “סקיפר” סוג של ידית עם סכין יפני והכלי הזה הוא מאוד חשוב בסל כלים שלכם, אפילו לקנות סט סכינים יפניים רזרבים למקרה שישבר. שואב אבק תעשייתי במידה ויש לכם אפשרות להשכיר אחד כזה יעזור לכם מאוד ויחסוך לכם בכמה שעות עבודה, עדיפות לשואב שיש לו אופציה ל”שטיפה רטובה” ואז ניקוי של לכלוך רטוב ופסולת.
  2. יש להצטייד בחומרי ניקוי – בהתאם לחומר גלם שאתה רוצים לנקות אותו, יש מקרים ש”ספוג הפלא” באמת עושה פלא ומצליח להסיר כתמים קשים ללא צורך בחומר כימיקלי כלשהו אבל אם אין ברירה תצטרכו להצטייד בחומר המתאים לכך, הזהרו! בדקו היטב האם החומר מתאים לסוג המשטח או החומר גלם אותו אתם רוצים לנקות.
  3. לגשת לעבודה עם אנרגיות: יש לקחת בחשבון שהעבודה יכולה להיות מאוד סיזיפיט וקשה, לפעמים עד קשה מאוד אז חשוב לבוא ולגשת לזה בצורה נכונה ולא “להשבר” ברמה הרוחנית 🙂 יש לפעמים דבקים כמו דבק שיש וכדומה שיכולים לקחת שעות רבות רק על מנת להסיר כתם בגודל סביר ולא כל כך גדול, תלוי מה רמת איכות הביצוע של הקבלן שהיה בשעת השיפוץ, יש קבלני בניה שמסיימים פרוייקט ומגישים את הדירה במצב “פיקס” ויש כאלה שאוי ואבוי, המון תלוי בקבלן!

לנושאים נוספים: הובלות דירה | אריזה והובלה

לקבלת יעוץ בחינם יש ללחוץ על ה”חייגן” או על האייקון – “WhatsApp” שבצד ימין.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן