מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלות מנוף

הובלת מנוף מקצועיתבמשך שנים נאלצו עוברי דירה לוותר על רהיטים חשובים, לפרק רהיטים בעלי משמעות על מנת לנייד אותם לבית החדש, להשתמש בטכניקות שונות ומגוונות על מנת לחלץ רהיטים כבדים כגון פסנתר או ויטרינה ענקית.

במקרים רבים הרהיטים נפגעו בקצותיהם כאשר הנזק נותר לעדי עד. כיום כבר אין צורך בגרימת נזק לריהוט חשוב ויקר ערך. תודות לשירותי הובלות מנוף הניתנים על ידי חברת ההובלות המנוסה “5 כוכבים”, ניתן להעביר כל רהיט, בכל משקל ובכל גודל, מכל קומה באמצעות מנופי הרמה.

על מנת לספק ללקוחותיה את השירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר אנשי חברת “הובלות 5 כוכבים” עושים כמיטב יכולתם לשם הענקת שירות מסור ללקוחותיהם. אנו מספקים ללקוחותינו תמיד את הבטיחות המלאה, לכן חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה מנוף הרמה מקצועי ואיכותי המאפשר לנייד חפצים, רהיטים ואלמנטים כבדים וגדולים אחרים בלא כל סכנה. כמו כן, באמצעות הובלה עם מנוף ניתן להגיע לגבהים עצומים ולחלץ רהיטים כלואים.

למה לעבוד איתנו?

  • זמינות ועמידה בזמנים
  • מנוף הרמה חדיש ומקצועי
  • למעלה מ-14 שנות ניסיון
  • צוות מיומן ומנוסה

 

 

 

מנוף להעברת דירהיתרונות המעבר עם מנוף הרמה של 5 כוכבים

שירותי הובלות עם מנוף הניתנים על ידי חברת “הובלות 5 כוכבים” כוללים שימוש במנופי הרמה מתקדמים ביותר בתחום. על מנת לבצע את ההובלה כהלכה החברה מחזיקה מנוף הרמה חשמלי המגיע לגבהים משמעותיים, כך שניתן לחלץ בקלות כל רהיט בכל גודל שהוא. הובלות עם מנוף כוללות הכנה מותאמת מראש המאפשרת עבודה קלה, מהירה ופשוטה. מבלי לחסום את הכביש ומבלי לפגוע ברהיטים, מחד גיסא, חברת הובלות “5 כוכבים” מבצעת את העבודה באופן המהיר ביותר ומאידך גיסא, גם באופן הזהיר והבטוח ביותר.

החברה משתמשת בסוגים חדשניים של מנופי הרמה. כל מנוף הרמה בו נעשה שימוש לביצוע הובלה עם מנוף, הינו תוצר של החברות המקצועיות ביותר בתחומן. בין אם מדובר בשירותי מנוף להעברת דירה ובין שיש צורך בשירותי מנוף למטרת העברת או הובלת משרד – הובלת מנוף מקצועית המבוססת על ניסיון רב שנים הינה הובלה שתשאיר רושם חיובי על הלקוח ויתרה מכך – תעניק לו את תחושת הביטחון החשובה כל כך בכל הנוגע לבית הפרטי או לעסק.

סוגים שונים של מנופי הרמה הינם בעלי יכולות שונות כך שניתן להתאים את המנוף לאופי העבודה. אנחנו בהובלות “5 כוכבים” מתאימים ללקוחותינו את הציוד האיכותי ביותר וזאת על מנת להבטיח את שביעות רצונם.

שירותים נוספים: הובלת דירה | פינוי דירה

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

הובלות מנוף
5 (100%) 1 vote[s]
חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן