מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלת רהיטים

רהיטי הבית הינם בין האלמנטים החשובים ביותר בחיינו. הרהיטים בבית הם אלו המעניקים לו את אופיו הייחודי, את הסגנון שלו ואת האווירה הנוצרת בבית.
בעת מעבר דירה, נעדיף לקחת אתנו את הרהיטים האהובים. שירותי הובלות רהיטים מצריכים אחריות רבה.

הובלת רהיטים באחריות

רבים מאיתנו מחפשים שירותי הובלות על פי המחיר המוצע. חשוב לזכור כי מחיר זול עולה ביוקר. כל פגיעה ברהיטים, ולו הקטנה ביותר, עלולה לגרום לנזק משמעותי ולעוגמת נפש.
על מנת להימנע ממקרים כגון אלו, חשוב לפנות מראש אל חברת הובלות בעלת ניסיון בתחום.

שירותי הובלות רהיטים

הובלות “5 כוכבים” הינה חברה מנוסה המתמחה בשירותי הובלות רהיטים ודירות, משרדים ועוד. החברה מעניקה שירותי הובלה של רהיטים באכפתיות ובמסירות אין קץ תוך שמירה על ציוד הלקוחות ועל שביעות רצונו של כל אחד.

הובלת רהיטים בכל רחבי הארץ

בין אם מדובר בהובלת רהיטים בודדים ובין אם בהובלה של רהיטים מדירה שלמה – השירות הניתן על ידי החברה הינו זהיר ואחראי.
על מנת להעניק ללקוחותינו את הביטחון המלא, ביטחנו את ההובלות שאנו מציעים ללקוחותינו.

סוגי רהיטים: הובלת ספה, הובלת מקרר, הובלת מכונות כביסה, הובלת מיטה, הובלת כסא, הובלת פסנתר, הובלת שולחן, הובלת שידה, הובלת אקוואריום, הובלת ארונות, הובלת תנור אפיה

חברת הובלת רהיטים שמתאימה לכם

בין אם מדובר בריהוט משרדי ובין אם בבית פרטי או דירה, אין ספק כי רהיטים הם פריטים בעל ערך כספי ניכר ולעיתים גם בעלי ערך סנטימנטלי משמעותי. אלו הפריטים אשר יוצרים את האווירה המסוימת בבית או במשרד, אותם בחרתם בקפידה בהתאם לסגנון הרצוי וההעדפות הפרקטיות. על כן, כאשר הם נדרשים להובלה אתם רוצים לקבלם אל המיקום החדש כאשר הם שלמים לחלוטין, ללא שום פגיעה, סדק, שריטה או קילוף. לשם כך צריך לבחור חברה שיודעת היטב כיצד לבצע הובלות רהיטים על הצד הטוב ביותר, ושמאחוריה ניסיון רב בתחום.

מה כדאי לברר מול חברת ההובלות?

הובלת רהיטים אמנם נפוצה מאוד לצרכי מעבר דירות, בתים ומשרדים, אולם היא איננה פשוטה. ראשית, מכיוון שישנם רהיטים שהינם כבדים, גדולים ובעלי צורות המצריכות חשיבה לוגיסטית, כוח פיזי ואמצעי עזר מתקדמים לעיתים קרובות. שנית, כי פריטים אלו יכולים בהחלט להיות רגישים ושבירים וחייבים לטפל בהם כראוי. שלישית, מכיוון שהגודל שלהם מצריך שימוש בכלי שינוע מספיק גדולים על מנת לבצע את העבודה ביעילות.

חברת הובלות רהיטים צריכה לתת מענה לכל הנושאים האלו ונוספים, לכן חשוב לברר כמה פרטים לפני שאתם בוחרים לעבוד דווקא עם חברה כזו או אחרת. תחילה יש לברר את הפרטים הבסיסיים, כלומר האם החברה בכלל מספקת שירות באזור שלכם. כך למשל, יש חברות העובדות בעיקר באזור המרכז, בעיקר בצפון, בדרום בסביבות ירושלים וכדומה, ויש כאלו הפועלות בפריסה ארצית יותר רחבה. ככלל, מרחק ההובלה הוא גורם שיכול להשפיע על העלויות, ולכן מלבד היכולת לבצע את ההובלה באזור שלכם יש גם להבין אם רכבי החברה יצטרכו לנסוע מרחק רב אליכם ואם הדבר ישפיע על העלות. בנוסף, חשוב כמובן לברר שהחברה בכלל זמינה לבצע את ההובלה במועד הנחוץ לכם, ולשם כך כדאי לשריין תאריך כמה שבועות לפני המועד המבוקש, שכן הלו”ז של חברות הובלות רהיטים נוטה להיות צפוף.

שאלות ספציפיות לגבי הובלות רהיטים

כאשר מדברים על הובלת רהיטים מתכוונים למעשה למגוון רחב של פריטים, החל במכונת כביסה, דרך מקרר ועד לפסנתר. לכן, חשוב שתסבירו לחברה מהם הרהיטים הצריכים להיות משונעים, כדי להבין האם יכולתה לטפל בסדר גודל כזה של הובלה או בפריטים בעלי רגישות מיוחדת. חשוב לבחון את ניסיונה של החברה בתחום ולהבין האם כבר יצא לה לבצע הובלות כאלו. בעיקרון, ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר כך אנשי הצוות שלה יותר בקיאים בטיפול ברהיטים, על כל המשתמע מכל מבחינת יעילות ההובלה, מהירותה ובטיחותה.

כמובן שנושא הבטיחות חשוב בכל סוגי ההובלות, ובפרט יש לו משמעות בהובלה של רהיטים. לכן, ודאו שלחברה יש פתרונות אריזה המתאימים גם לרהיטים רגישים, אשר ימנעו חבלות עקב טלטלות או בכל מקרה שעלול לקרות. בדקו שהחברה מחזיקה ביטוחים הולמים אשר בעת חבלה, חלילה, יכסו את הנסק הכספי שנגרם. רצוי מאוד לבדוק מה בדיוק מכסה הביטוח ולהבין אילו מקרים ופגיעות הוא מכסה, וכיצד מפעילים אותו בעת הצורך. מעבר לכך, החברה צריכה להחזיק כמובן ברישיון מוביל והרכבים שלה צריכים להיות תקינים לחלוטין, מתאימים להובלת רהיטים מסדר הגודל הדרוש לכם, ומפוקחים על ידי קצין בטיחות.

צרכים מיוחדים בהובלת רהיטים

לכל אדם או חברה שצריכים הובלת רהיטים יש כמובן את הדרישות המיוחדות וצרכים משלהם, המשפיעים על מורכבות ההובלה והיערכות החברה המובילה. כך למשל, לעיתים ההובלה צריכה להוריד או להעלות רהיטים לקומות גבוהות, ומדובר ברהיטים שאינם נכנסים למעלית או שאין בכלל בבניין מעלית. כמו כן, לעיתים מדובר בפריטים כבדים מאוד שפשוט לא ניתן להרים באופן עצמאי על ידי אנשים. במקרים אלו חשוב לוודא שהחברה מחזיקה ציוד מתקדם, תקין ומתאים כמו מעלית משא או מנוף שיכולים להרים ולהוריד פריטים מגובה רב, או במקום בני אדם.

צורך מיוחד נוסף שעולה מדי פעם הוא לאחסן את הרהיטים לתקופה מסוימת. לדוגמא, יש צורך לפנות משרד עקב שינוי מיקום של החברה, אולם המשרדים החדשים עוד לא התפנו, או שיש צורך לשפץ משרד קיים ולפנותו לתקופה מסוימת מרהיטים. במקרים אלו חשוב לוודא כי החברה מציעה שירותי אחסון לתקופה הנדרשת, במיקום בטוח, יבש ובתנאים תקינים לחלוטין ועם הביטוחים הנדרשים. זאת לרבות שירותי אריזה מקצועיים השומרים על הרהיטים שלמים ומפני כל נזק אפשרי בתקופת האחסון.

עוד צורך מיוחד עשוי להיות המועד הנדרש. כבר דיברנו קודם על יצירת קשר עם החברה מוקדם ככל האפשר, אולם לעיתים הלקוח (כלומר אתם) צריך לפעול בתוך מסגרת זמנים לא ברורה או לחוצה, ולעיתים יש צרכים מיוחדים כמו הובלה דווקא בערב, מוקדם בבוקר וכדומה. לכן, בדקו עם החברה עד כמה היא מסוגלת לבוא לקראתכם ולהתגמש, האם תהיה מוכנה לעבוד בשעות יוצאות דופן ולהגיע לכל מקום.

לבסוף, יש לבדוק כמובן את עלויות ההובלה, התלויות בין היתר בכמות ובסוג הרהיטים הנזקקים לשינוע, בטווח ההובלה ובמאפיינים מיוחדים כמו שימוש במנוף וכדומה. תמיד כדאי לקבל הצעת מחיר משתי חברות לפחות אך מה שלא כדאי הוא להתפשר על חברה שאינה עומדת בקריטריונים לעיל, רק כדי לחסוך קצת כסף. אל תסכנו את הרהיטים שלכם, כי הדבר עלול להתברר בסוף כמפח נפש וכנזק כספי קשה.

 

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן