מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

פינוי דירה

לכל אחד יש שלב בחיים בו הוא מתמודד עם פרידה מההורים. עזבונות או צוואות, מעבר דירה ודאגה לכלבים של ההורים – כל אלו הינם אלמנטים סמליים אמנם, אך גם כאלה המהווים אפשרות אמיתית לפרידה מהאנשים היקרים לנו ביותר.

על מנת להתמודד עם החפצים שהיוו חלק בלתי נפרד מחיינו רצוי להיעזר בשירותים של פינוי דירה שלמה או פינוי תכולת דירה על פי רשימה מבית המשפט.

פינוי דירות באופן מקצועי מבוסס על ידי אנשי מקצוע מהתחום אשר אמונים על מתן שירות מסור ומקצועי בכל הנוגע לשירותי פינוי ירושות מבטיח שקט נפשי והצלחה מקסימלית בפינוי הדירה.

פינוי דירה אזורים מרכזיים:

פנוי דירה בראשל”צ

שירותי פנוי דירה באזור ראשון לציון, פינוי דירה עם צו בית משפט או בלעדיו, ירושות וכדומה.

פנוי דירה בפ”ת

פינוי דירה בפתח תקווה, שירותי מקצועי ואדיב עם שנים של ניסיון בנושא פנוי דירה והתהליך הכרוך בו.

פנוי דירה ברמת גן

שירותי פנוי דירה עם שירות של עכשיו מעכשיו או תהליכים מורכבים יותר מול משרדי עורכי דין.

פנוי דירה בשרון

שירותי פנוי דירות באזור השרון וסביבתו, עובדים מול אנשים פרטיים ומשרדים.

פנוי דירה בת”א

שירותי פנוי דירה בתל אביב תחת צוים או עבודה שוטפת מול אנשים פרטיים שמנהלים צו ירושה.

פנוי דירה בהרצליה

שירותי פנוי דירה בהרצליה מקנים הכרות עם אחת החברות הפעילות בנישה, אנחנו נותנים שירות יומיומי.

פינוי תכולת דירה כולל את סידור כל החפצים השונים שהורינו חיו והתקיימו מהם. על מנת למצוא יעד משמעותי לאלמנטים השונים הללו ישנה חשיבות מרבית לבחירת חברה מקצועית של פינוי דירות. שירותי פינוי עזבונות או פינוי תכולות של בית, ניתנים על ידי הצוות המקצועי של חברת הובלות 5 כוכבים. החברה מציעה ללקוחותיה לחסוך זמן והתעסקות רבה ומיותרת בפעולות של פינוי דירה. באמצעות השירותים המקצועיים של החברה, פינוי ירושות יהפוך את הפעולה לקלה וכמעט בלתי מורגשת.

חשיבותו של הניסיון בתחום

שירותי פינוי דירות הניתנים על ידי חברת הובלות 5 כוכבים הינם שירותים המבוססים על ניסיון רב שנים. הצוות של הובלות 5 כוכבים עובד יחד כבר שנים רבות ויודע כיצד לייעל את העבודה המשותפת תוך שמירה מקסימלית על הציוד ועל בטחון החפצים והרהיטים המועברים בפינוי בית או פינוי ירושות. הרהיטים השונים אינם מושלכים כלאחר יד: חלקם מועברים לתרומה ואחרים מוענקים לאלו הזקוקים להם. בכך זוכים המפנים לעשות מעשה טוב עם פינוי תכולה שאינה בשימוש.

פינוי דירות

 

ישנן לא מעט חברות המציעות כיום שירותי פינוי ירושות. חברות רבות מתופעלות על ידי חובבנים שאינם בעלי ניסיון בתחום ומנצלים את הפרצה על מנת להגדיל הכנסה. ברוב המקרים, שירותי פינוי תכולה או פינוי בית המבוצעים על ידי חובבנים הינם שירותים שאינם מבטיחים אחריות על השירות, על הדירה או על הציוד המפונה. בחירה בחברת פינוי דירות שאינה בעלת ניסיון היא פתיחת פתח לעגמת נפש בשל שירות לקוי או חוסר ניסיונם של נותני השירות. על מנת להבטיח שירותי פינוי דירה מקצועיים יש לפנות אך ורק אל חברה מוסדרת בתחום.

למה להתאמץ אם יש שירותי פינוי דירות?

נדרשים לפנות דירה ואין לכם את הזמן או את האנרגיה למשימה? בוודאי תשמחו לדעת שאינכם חייבים לבצע את המטלה המייגעת בעצמכם ושיש היום בשוק חברות מקצועיות המתמחות בשירותים אלו. 

פינוי דירות נדרש במצבים שונים בחיים, למשל עבור עיזבונות וירושות, מעבר דירה לחו”ל, מעבר לבית אבות וכדומה. במצבים אלו יש צורך לפנות את הדירה מתכולתה וחפציה באופן בטוח, יעיל ומהיר. התכולה של הדירה מורכבת משורה ארוכה של פריטים, חפצים ורהיטים, לרבות ספות, כיסאות, שולחנות, כורסאות, שטיחים, מדפים, ספרים, ניירת, צעצועים, תמונות, כלי משטח, מקרר, תנורים, קלטת וידאו, חפצי נוי, ועוד. לשם פינוי תכולתה קיימות בשוק חברות מקצועיות המתמחות בתחום, אשר מספקות את שירותיהן בהליך מוסדר הכולל ארגון תכולת הדירה על חפציה השונים, פינויים למקומות ואתרים מתאימים, והותרת הנכס ריק ונקי.

הצורך בפינוי דירות 

הצורך בשירותי פינוי דירות עולה מצבים רבים ושונים בחיים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • פינוי תכולת דירה עפ”י צו – אדם קרוב שנפטר מותיר אחריו דירה מלאה בחפצים שונים שיש לפנות. לא אחת יורשי הנכס מתקשים לפנות את הדירה בעצמם, בין אם עקב חוסר זמן, המאמץ הכרוך בכך או בגין קושי נפשי. במצבים אלו השכרת שירותי חברה מקצועית הינו הפתרון הטוב ביותר. 
 • דירות שכורות – בעלי דירה ניצבים לעיתים מול נכס שהושכר לזמן ממושך והמשכיר לא פינה את תכולתו ואין איך לדרשו ממנו לפנותה, למשל בגין פטירה, נסיעה לחו”ל, או פשוט עקב אי השארת פרטים וכתובת חדשה. במקרים אלו בכדי לפנות את הדירה כמה שיותר מהר ולאפשר את השכרתה מחדש, רבים נעזרים בשירות מקצועי.
 • דירה חדשה – יש גם מקרים של דירה חדשה שאליה עוברים נותרת מלאה בחפצים ישנים של הדיירים או הבעלים הקודמים. כמו כן, אם מדובר בדירה שנותרה סגורה הרבה זמן היא גם מעופשת ומטונפת. שירות של חברה מקצועית ייעל את פינוי תכולת הדירה באופן מהיר ובטוח.
 • לצרכי ניקוי או שיפוץ יסודי – יש גם מקרים בהם אנשים מעוניינים לפנות את תכולת דירתם בכדי לנקותה או לשפצה באופן יסודי. במקרים אלו יש צורך בסיוע מקצועי לפינוי בטוח של תכולת הדירה לצד אחסונה במקום מוסדר ונאות.
 • מעבר דירה – לא אחת פינוי דירה נדרש גם עבור מעבר לדירה חדשה כאשר לבעלי הנכס אין את הפנאי, היכולת או המרץ לפנות את הדירה בעצמם. במקרים אלו חשוב להזמין חברה אמינה המספקת גם שירותי הובלה של תכולת הדירה לנכס החדש.

פינוי – לא רק של דירות 

פינוי דירות הינו שירות נפוץ הנדרש בלא מעט מצבים ולא רק עבור דירות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 • פינוי משרדים – לא אחת אנשים שוכרים משרד ומגלים שהשוכרים הקודמים הותירו בו ציוד רב כמו ריהוט ישן ובלוי, כבלים קרועים, ערימות בלתי נגמרות של ניירת, ציוד מחשוב מיושן וכדומה. במצבים אלו שירותי פינוי יספקו מענה יעיל ומהיר לפינוי המשרד. כמו כן יש המבקשים שירות עבור פינוי משרדים לצורך מעבר למשרד חדש, שיפוצים של המשרד, סגירת העסק ועוד.
 • מקלטים – בעבר מקלטים רבים בבניינים שימשו בפועל כמחסן בו אופסנו חפצים רבים ושונים, שלא אחת נותרו בו נשכחים וללא שימוש. כיום הגישה למקלטים שונה לחלוטין ופיקוד העורף דורש להותירם ריקים וערוכים למצבי חירום. ניסיון לפנות לבד תכולת מקלט הינו משימה קשה הכרוכה בהוצאת חפצים כבדים בתוך חלל מאובק ומחניק. לכן ועדי בניינים ובעלי מקלטים רבים בוחרים לפנותם בעזרת גורם מקצועי.
 • חדרי מדרגות – בלא מעט בנייני מגורים ישנים שיש בהם מעלית, בעלי דירות הפכו את מרחב חדר המדרגות לשטח אחסון, אותו הם מותרים ככזה גם אחרי שהם עוזבים את הנכס. כך חלל חדר המדרגות הופך למתחם מוזנח, מטונף ולא בטוח לשימוש, אשר קשה לפנות ממנו את החפצים. גם במקרים אלו חברת מקצועית יכולה לסייע בפינוי המתחם באופן יעיל ובטוח וללא נזקים.

הליך פינוי תכולת דירה

הליך פינוי דירות שמבוצע על ידי גורם מקצועי מורכב ממספר שלבים עיקריים:

 • מיון מקדים – טרם עבודות הפינוי מומלץ לבצע לבד מיון ראשוני וכך להבין מה כוללת תכולת הדירה ובאם יש בה חפצים יקרי ערך שתרצו לפנות בעצמכם, או במקרה של עיזבון לשמור לעצמכם. תכשיטים, יצירות אומנות, אלבומי תמונות, שטיחי יוקרה וכדומה.
 • פגישה ראשונית – בה יגיעו נציגי החברה לדירה ויעריכו את משך, מורכבות ועלות עבודות הפינוי. כמו כן צוות החברה יעבור עמכם על תכולת הנכס ויסביר אודות ההליך הצפוי.
 • מיון – הליך פינוי הדירה מתחיל בארגון ומיון תכולתה לפי סוגים ולפי ייעוד, בין אם למכירה, מסירה, מחזור או השלכה לאתרי פסולת.
 • פינוי – הפינוי מבוצע על ידי צוות מקצועי עם כל הציוד הנדרש, בין אם שקיות אשפה, ואקום, ארגזים, חבלים, כלי עבודה לפירוק רהיטים גדולים, ובמידת הצורך כלים כבדים כמו מנוף להוצאת תכולה שלא ניתן להעביר דרך חדר מדרגות או מעלית.
 • ניקיון – במידה שסוכם על כך מראש חברת הפינוי גם תדאג לנקות את הדירה.

חברה מומלצת לפינוי דירות

בשוק המקומי יש לא מעט גורמים המציעים שירותים של פינוי דירות. הבעיה היא שרבות מחברות אלו הינן חסרות ידע וניסיון בתחום והן פועלות באופן חובבני, ללא אחריות עבור השירות, שלמות הדירה והתכולה המפונה. עקב כך, לא אחת שירותים אלו מסתיימים בחוסר שביעות רצון ועוגמת נפש של מזמין העבודה. 

פינוי דירה כדאי לבצע עם גורם מקצועי, מנוסה ומומלץ, ודוגמה טובה לכך הינה חברת הובלות 5 כוכבים שמתמחה בפינוי נכסים, אריזה, הובלת ואחסנת תכולת דירות. החברה מבצעת את הליך הפינוי מתוך גישה מקצועית ואחראית, ביעילות ומהירות, עם התערבות מינימלית של מזמין העבודה. יכולתה של החברה לספק שירות מקצועי, יעיל ומהיר, מבוססת על ניסיון רב שנים. המקצועיות והניסיון ניכרים ביכולת לבצע עבודות פינוי ביעילות, בעזרת ציוד מתקדם וצוות מיומן ואדיב, תוך שמירה על שלמות הנכס ותכולתו. 

כמו כן, בחברה דואגים שלא להשליך כלאחר יד את תכולת הדירה אלא למסור חפצים ורהיטים שמישים לנזקקים. החברה אף זכתה על פועלה לתעודת הוקרה מעמותת יד ביד. שאר תכולת הדירה תפונה לאתרים ייעודיים עבורה. 

כל זאת מסופק עם שירות אדיב, מחויבות ללוחות זמנים ועבור מחירים תחרותיים והוגנים. 

מעוניין בנציג ללא התחייבות עבור פינוי תכולת דירה? => אנחנו הפתרון – לחץ כאן!

אזורי שירות נוספים: פינוי דירה בירושלים

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן