מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

שירותי פינוי דירה בתל אביב

זקוקים לשירותי פינוי דירה בתל אביב?
הגעתם בדיוק למקום הנכון!

כל מה שאתם צריכים הוא להשאיר פרטים או לחייג אלינו
אנו כבר נדאג עבורכם להובלה בטוחה, אחראית ונעימה!

חברת הובלות 5 כוכבים הינה חברת ההובלות המובילה בישראל, המספקת מגוון שירותי פינוי דירה בתל אביב. להובלות 5 כוכבים צוות מיומן ומנוסה המבצע הובלות במקצועיות, באמינות ובאחריות רבה, אשר ילוו אתכם לכל אורך הדרך במעבר הדירה, הבית או המשרד.

למה לעבוד איתנו?
  • מחירים אטרקטיביים לסטודנטים
  • מבצעים הובלות של פריטים בודדים
  • למעלה מ-14 שנות ניסיון
  • צוות מקצועי ביותר

 

תל אביב היא עיר דינאמית ביותר. הכל קורה בה בפעימות בלתי פוסקות. יש בה את מירב השירותים שאפשר לבקש ולקבל. שירותי פינוי דירה בתל אביב, מתבצעים לכל מי שמבקש לעבור דירה או לפנות דירה. בתל אביב יש דירות ובתים רבים, יש דירות ישנות מאוד ולעומת זאת פרויקטים חדשים ומודרניים.

במידה ואתם עוברים בית או עוברים לגור בחו”ל או אולי אתם זוג מבוגר או משפחה לאדם קשיש שעובר לבית אבות ואתם זקוקים לפינוי דירה ותכולתה שלה, ושירות ניקיון לאחר מכן, תוכלו לקבל זאת ביתר מקצועיות וכך ליהנות מזמן יקר עבורכם מבלי שתאלצו לעשות זאת בעצמכם.

מדוע נעדיף פינוי דירה?

היום, בייחוד בתל אביב זמן משמע כסף, וככל שאתה מתעסק לא בענייני עבודה ומשפחה אתה תופס זמן יקר. מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט עבור משפחה וכל עזרה וסיוע שיקל על המעבר יתקבל בברכה. גם עבור אנשים מבוגרים לארוז ולפנות את ביתם יהיה פרויקט כמעט בלתי אפשרי, עבודה של צוות שמפנה את הבית בכמה שעות יחסוך להם הרבה תסכול.

איך מתבצע פינוי הדירה בתל אביב?

פינוי דירה בתל אביב מתבצע בצורה כזו שהאנשים שמפנים את הבית מגיעים לדירה בשעות מוקדמות ומתחילים לאלכס ארגזים בתכולה של החלל. כל ארגז מאוכלס בדברים שדומים לו ובמידה ומדובר בכלים שבירים, אנשי הפינוי יעטפו אותו בנייר עיתון כדי לשמור על התכולה מפני שבירה בזמן ההובלה שלהם. גם את הריהוט יעטפו בניילון נצמד על מנת להגן עליהם בזמן ההובלה, את הארגזים יאטמו באמצעות נייר דבק ויערמו אחד על השני, אז יהיה ניתן לפנות הכל למשאית ההובלה. את הבית צריך להשאיר נקי לאחר הפינוי.

יתרונותיה של פינוי דירה

יש יתרונות רבים לשירות של פינוי דירה שכן מלבד היעילות, העזרה והחיסכון בזמן רב הוא גם מאלץ כל אחד לבצע פעולה של ניקיון וניפוי של דברים רבים שיזרקו לפי שיקול דעתם של המפנים וכן לפי התייעצות עם הלקוח.

הובלות 5 כוכבים מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי פינוי דירה בתל אביב . לא משנה בין אם אתם סטודנטים אשר זקוקים להעביר את הציוד אל דירה שכורה, בין אם אתם זוג צעיר או משפחה אשר עוברת אל דירה חדשה ובין אם ברשותכם משרד אשר עובר אל מקום משכנו החדש.

הובלות 5 כוכבים נמצאים שם בשבילכם!
חברת הובלות 5 כוכבים מזמינה אתכם ליהנות משירותים נוספים במחירים אטרקטיביים.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו או מלאו את פרטיכם בטופס צור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן