מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלת פסנתרים

לא כל יום קונים פסנתר. זו היא הסיבה לפיה קניית פסנתר והובלתו הינן פעולות המחייבות תשומת לב מרבית. עלותו של הפסנתר, העדינות שלו והסבירות הגבוהה שלו להיפגע ולהיהרס – כל אלו מעמידים את הפסנתר בדרגת רגישות גבוהה ביותר.

לעתים קרובות, בשל משקלו וגודלו של הפסנתר, אף נדרשת הובלת מנוף מקצועית. מהסיבות הללו בדיוק, אנו מבינים כי הובלת פסנתרים היא אינה עניין של מה בכך ומחייבת אחריות מקסימלית מטעם המובילים. סביר להניח שלא הייתם רוצים לאבד את הפסנתר הביתי שלכם רק בגלל הובלה לא אחראית.

הובלת פסנתר - הובלות 5 כוכבים

בעידן בו ניתן למצוא לא מעט חובבנים השולחים ידם אל התחום, קשה יותר למצוא חברת הובלות מקצועית המעניקה שירותי הובלות פסנתרים ומוכנה לעמוד מאחורי התחייבויותיה. הובלת פסנתר היא משימה רבת חשיבות ומשמעות. בשל כך יש לברר היטב איזו אחריות ניתנת על שירות של הובלת פסנתר ומי מבצע את ההובלה.

הובלת פסנתרים מקצועית

אנחנו בהובלות “5 כוכבים” עושים את המירב על מנת לשמור על רהיטי לקוחותינו ולהבטיח את שלמות החפצים השונים כאשר אנו מבצעים הובלת רהיטים. לשם כך אנו עובדים בצורה יסודית ואכפתית כלפי כל לקוח באשר הוא.

למידע נוסף אודות הובלת פסנתרים – צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

איך בוחרים חברה עבור הובלת פסנתר

הובלת פסנתר מהחנות לביתכם או בעת מעבר מדירה אחת לאחרת אינה עניין של מה בכך. מדובר במשימה שיש להתייחס אליה במלוא הרצינות ולבצע את העבודה ברגישות ובמקצועיות הראויות. חשוב להבין שלא כל חברה מסוגלת לעשות זאת על הצד הבטוח והנכון ביותר, ולמי שרוצה להימנע מפגיעה בכלי הנגינה הגדול והעדין כדאי לחפש חברות הובלות שיודעת מה היא עושה.

כמה מילים על הובלה של פסנתר

כידוע, פסנתר הוא כלי נגינה בעל ערך רב אשר עלותו יכולה להגיע בקלות לעשרות אלפי שקלים, אפילו אם מדובר בקנייה מיד שנייה. יתר על כן, אם מדובר בפסנתר שכבר נמצא אצלכם בבית מזה זמן, יש לו ערך סנטימנטאלי רב ואתם קשורים אליו מאוד מבחינה רגשית. מצד שני, מדובר בכלי עדין אשר כל מכה או חבלה בו עלולה לגרום לנזקים קלים עד חמורים, והוא גם בעל מימדים גדולים ומשקל רב המחייבים התייחסות הולמת, אפילו עד כדי שימוש במנוף על מנת להביא לקומות שאינן קומות קרקע. לאור כל הנתונים הללו, הובלת פסנתרים היא משימה שיש לבצעה בכובד ראש ובעזרת מובילים מקצועיים ואחראיים.

בחירת חברה להובלת פסנתרים

כידוע, יש לא מעט חברות וגורמים המציעים שירותי הובלות בישראל, ובטח יש גם כאלו באזור מגוריכם. הבעיה היא שהחברות נבדלות זו מזו בפרמטרים שונים ובפרט ברמת המקצועיות ובהתייחסות הכללית לפריטים המובלים. לכן, כאשר מדובר על הובלות פסנתרים אין לקחת סיכונים ומוטב לעבוד עם חברה העומדת במספר קריטריונים בסיסיים. הנה מה שצריך לברר לגבי הובלת פסנתר כאשר אתם פונים לחברה:

  • אחריות – אם לא מציעים כל אחריות על הובלת פסנתר מוטב לעבור אל החברה הבאה. בררו מהי האחריות שניתנת על ההובלה והבינו מה יקרה אם הפסנתר חלילה ייחבל.
  • ניסיון – שאלו את נציגי החברה האם כבר יצא להם להוביל פסנתרים ונסו לקבל פרטים לגבי מקרה אחד או שניים: להיכן בוצעה ההובלה, כיצד היא נעשתה, אילו אמצעי זהירות ננקטו וכן הלאה. כמובן שמוטב לתת עדיפות לחברה בעלת ניסיון רב שנים בהובלות בפרט, ושכבר ביצעה הובלת פסנתרים בעבר. מעבר לכך, חשוב לשאול מי בדיוק בחברה עומד לבצע את ההובלה: האם מדובר בצוות מנוסה ומיומן או שמא במובילים מתחילים.
  • המלצות – אם תוכלו לקבל המלצות על החברה יהיה זה צעד נוסף בכיוון הנכון. שאלו את נציגי החברה האם יוכלו להפנות אתכם ללקוחות שקיבלו את שירותיה בעבר, ואולי אפילו תוכלו לקבל המלצה מלקוחות שעשו עם החברה הובלות פסנתרים. בכל מקרה, שאלו את הממליצים על מידת האכפתיות, היסודיות והדאגה לפריטים המובלים שהפגינה החברה.
  • אישורים – לא מעט גורמים בתחום ההובלות בארץ עובדים ללא אישורים הולמים ומנצלים את אי ידיעת הכללים מצד הלקוחות. לכן, על מנת להבטיח את שלומו של כלי הנגינה היקר שלכם בררו שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים בחוק, לרבות רישיון מוביל, ביטוחים ואחריות לכל המיטלטלין כולל הפסנתר, רכבים המצויים תחת פיקוח של קצין בטיחות.
  • אזור השירות – ברור שעליכם לבחור חברה המספקת שירות באזור שלכם, בין אם מדובר בתל אביב, אשדוד, נתניה והשרון. ייתכן למשל שחברת הובלות הפועלות באזור צפון תהיה מוכנה לבצע הובלות פסנתרים במרכז, אך סביר להניח שיהיו לכך השלכות על העלויות.
  • עלויות – כמו בכל תחום, כדאי להיות צרכנים נבונים ולהשוות מחירים שכן ענף ההובלות הוא שוק פתוח וכל אחד יכול לגבות מחירים בהתאם להבנתו. יחד עם זאת, בעיקר כשמדובר בפריטים רגישים כמו פסנתר, ובוודאי יש עוד פריטים רגישים שצריך להעביר, לא כדאי להתייחס אל שירותי ההובלה רק דרך “החור שבגרוש”. מדובר בפרויקט חד פעמי והכי חשוב שיסתיים בהצלחה ללא פגיעות בפריטים וללא מפח נפש, אז גם אם המשמעות היא שתצטרכו לשלם קצת יותר – השקט הנפשי שלכם בהחלט מצדיק את ההשקעה.
חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן