מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

יחידות אחסון להשכרה

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים הנזקקים לשירות של יחידות אחסון להשכרה. מדובר על שירות חשוב וחיוני, שיכול לסייע רבות לכל מי שזקוק למקום אחסון עבור תכולת הדירה שלו. בעידן הנוכחי לא מעט אנשים עוברים מדירה שכורה אחת לאחרת, דבר שלא פעם מונע מהם להעביר רהיטים גדולים וכבדים. כמובן שהדבר נכון עבור מעברי דירות זמניים או לחילופין, מצב שבו עוברים מדירה גדולה ומרווחת לדירה קטנה, שאינה מסוגלת להכיל את כל הציוד והריהוט שלכם. אנו בחברת חמישה כוכבים נשמח לספק לכם שירות של הובלה לצד שירות של יחידות אחסון להשכרה ברמה הגבוהה ביותר. יחידות האחסון שלנו מאווררות ומאובטחות, דבר המעניק לכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר.

יחידות אחסון להשכרה

מה חשוב לדעת לגבי יחידות אחסון להשכרה?

חשוב להבין כי יחידות אחסון להשכרה יכולות להוות את הפתרון האידיאלי עבור כל מי שזקוק לפתרון אחסון זמני עבור הציוד שלו. הדבר יכול להיות נכון עבור אנשים פרטיים ועבור בעלי עסקים וחברות, מאחר ולא פעם יש צורך לפנות את כל תכולת המשרד ללא פתרון מידי לכל הציוד והריהוט שהוא מכיל. זהו הפתרון האידיאלי כאשר יש צורך לפנות את הדירה למשל, אך הכניסה לדירה החדשה אינה חופפת את זמן הפינוי. במקרים מסוג זה, ניתן לאחסן את הציוד ביחידת אחסון, עד למעבר לדירה החדשה. זמן האחסון יכול לנוע בין תקופות קצרות של שבועות בודדים לבין חודשים ארוכים ואף שנים, בהתאם לצורך שלכם. זהו גם הפתרון המושלם עבור זוגות שמעוניינים לשפץ את הבית, אך אינם מעוניינים לסכן את הציוד שלהם. כמו כן, משפחות שעוברות לגור בחו”ל לתקופה מסוימת, בוחרים גם כן לאחסן את רוב הציוד והריהוט שלהם, על מנת שתהיה להם תכולת בית מוכנה, כשהם יבחרו לחזור לארץ.

יחידות אחסון להשכרה – כיצד לבחור נכון?

כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של יחידות אחסון להשכרה, אך החוכמה היא כמובן לבחור באופציה האיכותית והמקצועית ביותר. יש צורך לבדוק את הוותק והמוניטין של החברה, על מנת להבטיח לעצמכם שירות אמין ומקצועי. כמו כן, כדאי לבדוק כי מדובר על יחידות אחסון מאווררות, מאחר וללא אוורור מתאים כל הציוד וכל הריהוט שלכם עלול לפתח עובש ורטיבות. מעבר לכך, יש לוודא כי החברה מחזיקה בביטוח מתאים, מאחר וללא ביטוח לא תוכלו לקבל ממנה פיצוי עבור הנזקים שנגרמו לחפצים שלכם. נקודה חשובה נוספת, היא הצורך לוודא כי החברה מקפידה על אמצעי בטיחות מתאימים, על מנת למנוע מצב של פריצה ליחידות אחסון שלה וגניבה של הציוד. כדאי לבדוק למשל, כי המקום מצולם 24/7 ומכיל מאבטחים מיומנים ומקצועיים.

אנו בחברת חמישה כוכבים נשמח לספק לכם את השירות המיומן, המקצועי והמנוסה ביותר. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים, צרו קשר.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן