מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

שמירת חפצים זמנית

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, המעוניינים בשירות של שמירת חפצים זמנית. מדובר על מצבים שונים, שבהם יש צורך לפנות את המשרד או את הדירה, אך אין עדיין פתרון קבוע עבור כל הציוד והמכשור שלכם. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי כל הציוד וכל הרהיטים שלכם נמצאים במקום בטוח. אנו בחברת חמישה כוכבים מתמחים בתחום של אריזה, הובלה ואחסנה של תכולת דירה, תכולת משרד וכדומה. אנו מספקים את השירות המקצועי והאישי ביותר, במטרה לאפשר לכל אחד שקט נפשי לגבי שלמות הציוד שלו. אנו מספקים ביטוח מקיף על כל הציוד שנמצא במחסנים שלנו וכמובן מוודאים כי המקום שמור ומאובטח לחלוטין.

שמירת חפצים זמנית

שמירת חפצים זמנית – למי זה יכול להתאים?

קודם כל, חשוב להדגיש כי כל אחד עלול להגיע למצב שבו הוא זקוק לשירות של שמירת חפצים זמנית. בין אם אתם חייבים לפנות את הדירה שלכם אבל עדיין לא מצאת דירה חדשה ובין אם מדובר על מצב שבו אתם מתכננים לעבור לחו”ל ולא יודעים מה לעשות עם כל הציוד והרהיטים. בכל מקרה, יש צורך בפתרון אחסון מקצועי ואיכותי, שיוכל לספק לכם תחושה של שקט נפשי וביטחון לגבי שלמות הציוד שלכם. יש לזכור כי לא מעט אנשים בוחרים לשפץ את הבית שלהם אחת לתקופה, אך לא תמיד יש להם את הפתרון המתאים עבור הרהיטים שלהם. יש לזכור כי במהלך השיפוץ הרהיטים והציוד האישי עלול להינזק, ולכן יש צורך לאחסן אותם במקום בטוח. חשוב לעבוד עם חברה מוכרת וידועה המתמחה בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם מקום אחסון מאוורר ואיכותי.

שמירת חפצים זמנית – מה חשוב לבדוק מראש?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות, המספקות שירות של שמירת חפצים זמנית. מדובר על שירות שיכול להתאים למגוון רחב של אנשים, החל מאנשים שנאלצו לעבור לדירה קטנה יותר, שלא מספיק גדולה עבור הרהיטים והציוד שלהם ועד לאנשים שמתכננים שהות ארוכה בחו”ל וזקוקים למקום בטוח עבור החפצים שלהם. בכל מקרה, חשוב לבחור בחברה מוכרת וידועה, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. כמו כן, חשוב לוודא כי המחסנים של החברה מאווררים, מאחר וללא אוורור מתאים, כל החפצים והרהיטים שלכם עלולים להתמלא בעובש. בנוסף לכך, כדאי לוודא כי השירות כולל גם הובלה של הציוד למחסנים של החברה וכמובן לוודא כי כל הציוד מאובטח בביטוח מקיף. חשוב לבדוק מראש כי מדובר על מחסנים נקיים וממוזגים וכי מדובר על מקום שמור ומאובטח מפני פורצים אפשריים.

אנו בחברת חמישה כוכבים מספקים ללקוחותינו שירות שמירת חפצים זמנית. אנו נהנים מלא מעט וותק וניסיון בתחום לצד אלפי לקוחות מרוצים. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן