מספר ספק משרד הביטחון 014496 (1) 001

הובלות בגבעתיים

גבעתיים, עיר שכנתה של העיר הגדולה – תל אביב, עם אזרחים מכל הקהלים והצבעים, אם זה הקהילה מבוגרת יותר או הצעירים שמשכירים דירות 3 חדרים ל3 סטודנטים. גבעתיים ממוקמת בציר מרכזי המחבר בין תל אביב ולבין בני ברק ורמת גן, בכל מה הקשור ל – הובלות בגבעתיים חברתנו ידועה בציבור הרחב ואף מאוד. כחלק מהפעילות השבועית שלנו זה לבצע הובלות למניהם מהגני ילדים, בתי הספר ומטלות נוספות שאנו מקבלים מעיריית גבעתיים. אנו פועלים בשרותיה של העירייה כבר שנה רביעית ונהנים להעניק שירות ולעבוד עם צוות העירייה המסורים למלאכה ולמטרות.

הובלות בגבעתיים עם 5 כוכבים:

בעיר גבעתיים חברת הובלות 5 כוכבים היא אחת החברות המוכרות וידועות באמינותה ומרמת המקצועיות שלה בזמן תהליך מעבר הדירה. 5 כוכבים פעילה בעיר גבעתיים מאז שנת 2010 ומעניקה שירותי הובלות לכלל אזרחיה של גבעתיים. הובלות 5 כוכבים מבצעים הובלות בגבעתיים בשילוב של שירותי אריזה, משמע, להכניס את כל החפצים אל תוך הארגזים על מנת להקל על התהליך של המעבר עצמו. אריזת דירה של 4 חדרים אנו אורזים ב3-4 שעות, תלוי בנפח התכולה בדירה. בזמן שאנו אורזים את תכולת הדירה אל תוך הארגזים הצוותים מעבירים בחפיפה מה סוג התכולה שארוזה אל תוך הארגזים וזה נקודה שמייעלת את תוצאת השירות ברמת שביעות רצון.

חברת הובלות מומלצת בגבעתיים:

כל אחד שיצא לכם לשאול אודות חברת הובלות בגבעתיים אנו מאמינים שכל אזרח 5-7 יגיד לכם שהוא מכיר אותנו ושמע עלינו רק דברים טובים. אנו פעילים די הרבה זמן בגבעתיים ןעם הזמן וההשקעה כבר למדנו לטובה את רחובות העיר ואנו יודעים היטב איך להתמודד עם האזורים הצפופים יותר של העיר גבעתיים. אפשר לומר בבטחון מלא שאנו אחת החברות הובלה המומלצות יותר באזור גבעתיים וסביבתה, אנו מעניקים שירותי הובלה בעיר הזאת לפחות פעם בשבוע.

מנוף רמה בבנייני גבעתיים:

עקב צורת הבניה בחלק מאזורי העיר והבדלי הגבהים בין כניסת הבניין לכביש עצמו, לרוב אנו משתמשים במנוף הרמה לגובה, עוזר לנו בעיקר בבניינים אשר נבנו לפני שנות ה- 90. הובלות בגבעתיים נועד למקצוענים בלבד, יש רחובות מסויימים בגבעות של גבעתיים שבאין הכרות איתם תהליך הובלה די פשוט וקליל יכול להפוך לתהליך מסורבל יותר. פתרון המנוף הרמה פותר בעיות כגון קומות 3 – 4 ללא מעלית עם גישה לא הכי נוחה לבניין עצמו, מנוף הרמה של 5 כוכבים מגיע עד לקומה ה – 12 ובניינים בגבעתים אשר אין בחזקתם מעלית שעולה ויורדת הפתרון הוא די יעיל. בבניינים שנבנו בשנות ה – 90 אשר תחזוקת המעליות במצב רעוי, אנו משתדלים להעביר הוראה לסבלים שלא להשתמש במעלית ולהזמין מנוף הרמה כל עוד הגישה מאפשרת את זה.

הובלות 5 כוכבים - שירותי הובלות מקצועיים

שירותים נוספים: הובלות סטודנטים בגבעתים | הובלות משרדים

לקבלת יעוץ בחינם יש ללחוץ על ה”חייגן” או על האייקון – “WhatsApp” שבצד ימין.

חייגו אל הובלות חמישה כוכבים
WhatsApp chat
דילוג לתוכן